Sveiki visi❗❗❗👋🥰
Nesenai baigiau gyvūnų kailio kirpimo kursus. 🚿✂️👑
Tad dabar dairausi keturkoju klientų 🐱🐶 kurie norėtų pasigražinti. (maudytis, šukuotis, kirptis, nusikailinti) 🌼🍀🌺
Priėmu tiek didelius, tiek mažiukus.🐕🐈
Kirpsiu su meistrės priežiūrą. 👀🤓
Esu dar tik pradedančioji todėl galiu truputėlį ilgiau užtrunkti. 😊
Kerpu už mažesnę kainyte! 💰💰💰
Susitikime Kaune! 😇
Pastebėjome, kad naudojate „AdBlock“, „uBlock“ arba kitą reklamų blokavimo programą.
Mūsų paslaugos yra nemokamos, tačiau svetainės išlaikymui ir serverių priežiūrai naudojame reklaminius skydelius. Prašome išjungti reklamų blokavimą šiam domenui ir atnaujinti puslapį, kad galėtumėte tęsti naršymą.